درباره ما …

شرکت گادر با نام تجاري  گادر و بتن کاکله و  با توجه به تجربه مؤسس و مدیرعامل و علاقه ایشان به آبادانی و ایجاد اشتغال در استان آذربایجانغربی و از آنجایی که تولید نقش ارزنده و بسزایی در این خصوص دارد، در سال 1380 کارخانه تولید  شن و ماسه بتن آماده در غرب استان (شهرهای اشنویه و پیرانشهر ) تاسیس و راه‌اندازی و در سال 1380 موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری از سازمان صنایع و معادن گردید.

در همین راستا شرکت گادر با به كارگيري نيروهاي مجرب و با سابقه فني ارزشمند، آماده ارائه خدمات مشاوره پروژه هاي عمراني به كارفرمايان محترم مي باشد.

توانمندی های شرکت

  • ارائه بتن با كيفيت بالا و پايدار
  • استقرار محل کارخانجات تولیدی گادر در بهترین موقعیت مکانی به منظور سهولت دسترسی به نقاط مختلف استان
  • مجهز به کارخانه تولید بتن آماده و ماشین آلات حمل بتن آماده (تراک میکسر) ، پمپ بتن زمینی و پمپ انتقال بتن هوایی
  • مجهز به آزمایشگاه بتن و مصالح تحت نظارت اداره کل استاندارد و مرکز تحقیقات بتن استان آذربایجانغربی
  • دارای کارکنان متخصص و مجرب

آزمایشگاه کنترل کیفیت

برای دست یابی به ویژگیهای مطلوب بتن و تضمین کیفیت آن میبایست کنترل تمامی اجزاء تشکیل دهنده بتن و قطعات بتونی از مرحله ورود مواد اولیه استخراج شده از معادن تا مرحله تولید نهایی مورد بررسی قرار گیرد.
عمده ترین هدف گروه تولیدی و صنعتی گادر در جهت مشتری مداری، کنترل کیفیت تمامی محصولات تولید شده قبل از ارائه به بازار می باشد.

عمل آوری بتن

عمل آوری بتن فرآیندی است که طی آن افت رطوبت  بتن در وضعیت مناسب حفظ می شود و وبا توجه به اینکه گیرش اولیه سـیمان در شرایط خشک و کارگاهی باعث تأخیر در عمل هیدراتاسیون سیمان میگردد در جهت تسریع در عمل آوری و بالا بردن راندمان تولید و کاهش مصرف آب مورد نیاز در شرایط عادی کلیه قطعات بتنی تولید شده با سیستم بخار تحت فشار در اتاقک بخار به مدت 8 الی 10 ساعت یخار دهی می شود که این فرایند باعث افزایش مقاومت فشاری و خمشی و همچنین کارآیی قطعات بتونی می گردد

تولید شن و ماسه با ماشین آلات مجهز و پیشرفته مطابق با استانداردهای روز دنیا

 تولید بتن  با دانه بندی و عیارهای دقیق و مقاومت های بالا و اسـتاندارد زیر نظر مهندسین کنترل کیفیت مستقر در کارخانه

بازگشت به صفحه اصلی